O dívce, která obeplula Čarozem v lodi vlastní výroby

pátek 23. listopadu 2012 ·

Čarokrásný příběh pro všechny milovníky Čaroděje ze země Oz a Alenky v říši divů

Dvanáctiletá September žije v Omaze svůj obyčejný život. Je trochu osamělá, protože tatínek odešel do války a maminka musí chodit do práce. Jednoho dne se u kuchyňských dveří potká se Zeleným Větrem, který na sebe protentokrát vzal podobu džentlmena v zeleném sáčku. Nabídne jí cestu do Čarozemě, kde najde nové kamarády, například draka A-až-L, který má moc rád knihy, nebo trochu chlapce a trochu džina jménem Víkend. Ti jí také pomohou porazit zlou Markýzu.

Příběh O dívce, která obeplula Čarozem v lodi vlastní výroby uveřejnila autorka nejdřív před dvěma lety na internetu. S ilustracemi Any Juanové okamžitě vzbudil pozornost a vzápětí vyšel knižně. Ocení jej čtenáři všech věkových kategorií, které okouzluje Alenka v říši divů a mají rádi magické, neuvěřitelné, ale o to krásnější zážitky. „Tak nějak celkově si myslím, že být v Čarozemi je lepší než v Čarozemi nebýt.“

Vydal Albatros, doporučená cena 229 Kč

Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu www.albatrosmedia.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.