Nový portál Partners in Learning Network

pátek 23. listopadu 2012 ·

Po dobu více než pěti let se prezentovaly informace ze světa společnosti Microsoft a o využití IT technologií ve školství na portálu Moderní výuka. Řada těchto informací byla nyní přesunuta na nový komunitní portál Partners in Learning Network.

Úvodem

Vážení přátelé,

po dobu více než pěti let jsme vám přinášeli informace na portálu Moderní výuka, ze světa společnosti Microsoft, využití IT technologií ve školství apod. Řada těchto informací byla přesunuta na nový komunitní portál.

Pro vstup do tohoto nového prostředí je nutné se znovu zaregistrovat (informace k registrace naleznete v příloze tohoto e-mailu). Chtěli bychom Vás požádat o rychlou registraci (z důvodu zachovaní vzájemného kontaktu a informovanosti).

A jako poděkovaní jsme pro Vás připravili SOUTĚŽ o největší počet registrací na 1 školu do termínu 26. 11. 2012.

Vítěz (škola s největším počtem registrací) obdrží Kinect a další v pořadí obdrží jiné věcné ceny.

Výsledky soutěže budou prezentovány na portálu.

Nový portál Partners in Learning Network

  •  Zejména v oblasti IT je vývoj velice rychlý, což nám jako správci a inovativní učitelé dáte jistě za pravdu. Proto se i společnost Microsoft rozhodla pro jednu podstatnou změnu v rámci komunikace s vámi a dala tak prostor pro vznik celosvětového komunitního portálu moderních a inovativních ředitelů, učitelů, správců a škol, a to pod názvem Partners in Learning Network.

Na tento nový portál se dostanete také z adresy http://www.modernivyuka.cz/.

Všechny původní adresy portálu byly přesměrovány na nový komunitní portál.

Novinky

  • snadno a rychle komunikovat s kolegy po celém světě ve svém vlastním jazyku (češtině)
  • tvořit a zapojovat se do diskusních fór (sekce Diskuse) se svými dotazy
  • podívat se na zajímavá videa a jiné inspirace, jak se využívají Microsoft technologie v jiných školách
  • zdarma absolvovat a získat mezinárodní certifikaci od UNESCO ICT "Teaching with Technology" v sekci profesní rozvoj (pozn. připravujeme českou v verzi)
  • zapojit se do inovativních programů pro školy (jako Mentor school, Pathfinder atd.)
… a další zajímavosti, postřehy a nápady ze školního prostředí.

Přínosy komunitního portálu

  • Zajímavé diskuse a hodnotné výukové materiály a nápady do hodin
  • Zdarma ke stažení software pro podporu inovativní výuka
  • využít příruček a návodů, které jsme pro vás připravili my nebo učitelé z druhého konce světa

Konference Partners in Learning Forum v listopadu v Praze

Jak asi většina z vás ví, již několik let také pořádáme celostátní soutěž s názvem Partners in Learning Forum, které má svá národní, kontinentální a celosvětová kola. A právě to letošní celosvětové se na přelomu listopadu a prosince bude konat v Praze a můžete si být jisti, že se na portálu Partners in Learning dozvíte zajímavé informace ze zákulisí, přípravy této akce, jejího průběhu a pochopitelně pro vás budeme mít následně i fotky z tohoto jedinečného setkání těch nejlepších učitelů z celého světa.

Již brzy vás budeme informovat o celonárodním finále 2012/2013, které připravujeme v únoru.

Registrací na portál Partner in Learning Network (návod naleznete jako přílohu e-mailové této zprávy) získáte možnost diskutovat nad společnými tématy, stahovat zdarma dostupné aplikace či komunikovat s ostatními kolegy z celého světa.0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.