Inovace ve výuce 2012: prezentace Bořivoje Brdičky

středa 28. března 2012 ·


Podívejte se na další prezentace na presentations od Bořivoje Brdičky!

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
29. března 2012 v 8:21  

Pane Brdičko, děkuji. Mezi nadávající většinou jste pro mě světlo naděje, že ve skolství jsou stále srdcaři a kvalitní většina, o které jen není mediálně zajímavé se zmiňovat. Jen tak dál. Díky

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.