Hrátky s korálky a drátky

pátek 2. března 2012 ·

Chcete zkusit něco nového? Spojení korálků a drátků otevírá nové obzory pro vaši kreativní tvorbu!

Pokud rádi pracujete s korálky a chtěli byste si vyzkoušet také drátování, je toto kniha právě pro vás. Drátků se není třeba bát a v kombinaci s korálky si vyrobíte šperky, které budete s hrdostí nosit.


V první kapitole se seznámíte s používanými materiály a pomůckami, dále se krok za krokem naučíte jednotlivým drátovacím technikám a postupům jako je např. výroba spirály, korálkový výplet či drhání. Poté se již můžete bez obav pustit do výroby 24 originálních šperků – náramků, náhrdelníků, prstýnků, náušnic a broží.

Ukázky stran:


Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
2. března 2012 v 15:04  

Konečně nějaké rozptýlení po těch všech smutných zprávách...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.