E-kniha pro vás: Pokyny EU pro pohybovou aktivitu

čtvrtek 2. února 2012 ·

Doporučená politická opatření na podporu zdraví upevňujících pohybových aktivit.


Překlad dokumentu: "EU Physical Activity Guidelines"

Ke stažení ve formátu PDF

Zajistil a kontaktní osobou je prof. Antonín Rychtecký.

Poznámka redakce: Překlad guidelines jako pokyny je zavádějící.


2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
2. února 2012 v 9:26  

Nemám nic proti pohybovým aktivitám. Jímá mě ale děs při představě, že moji pohybovou aktivitu včetně chůze řídí EU např. tak, že "ve fázi vývoje jsou s místními zúčastněnými stranami a tvůrci politiky projednány výsledky vyhodnocovací fáze a je ustavena meziodvětvová kooperativní plánovací skupina", přičemž "logistické výdaje skupiny odborníků byly hrazeny Evropskou komisí".

Anonymní řekl(a)...
2. února 2012 v 13:10  

Buďte rád, že vaši rodiče nesouložili při vašem zplození podle metodického pokynu EU, to byste tu taky nemusel být nebo byste měl 5 nohou....

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.