9. 3.: Odborná diskuze k projektovému záměru Individuálního projektu národního OP VK – Škola hrou

pondělí 27. února 2012 ·

Dne 9. 3. 2012 v zasedací místnosti C 81, MŠMT, Karmelitská 7, 118 12 Praha 1 od 13.00 hod. do 15.00 hod proběhne odborná diskuze k projektovému záměru připravovaného Individuálního projektu národního "Škola hrou", který bude předložen v rámci výzvy 33 v oblasti podpory 4.1 OP VK.


Přihlašovat se můžete na adrese jitka.tumova@msmt.cz.

Anotace projektu ve formátu PDF

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
28. února 2012 v 19:31  

Vytovření 8 didaktických her za cca 100 milionů? To je odcela síla a další tunel.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.