Václav Souček: Úspory

pátek 20. ledna 2012 ·

MPSV za lišáckého vedení člověka, jenž má úspory v malíku - a MŠMT pod řízením koumáka, jehož úsporným excesům a kombinacím rozumí snad jen on sám. Obě ministerstva se holedbají tak progresivními reformními úsporami, že za nimi i šetřivé zdravotnictví kulhá na obě nohy. Co na tom, že sociální dávky jsou ohlodány na kost, co na tom, že geniálnímu centrálnímu řízení školství se vzpouzejí školy všech stupňů.

Přehrajte si celý příspěvek Českého rozhlasu Hradec Králové

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.