Přečtěte si: Vít Bárta oblézal česká média s tím, že jim přihraje stovky milionů z evropských fondů

úterý 3. ledna 2012 ·

Projekty připravované ministerstvem školství v čele s Josefem Dobešem z Věcí veřejných to plně potvrzují. Stovky milionů mají dostat jako držhubné mainstreamová média (do novin se strčí za stovky milionů letáky o tom, že se lidé nemají zadlužovat), další peníze zmizí v nenávratnu. Šéfy mediálních domů v uplynulých měsících o této „příležitosti“ osobně informoval šmírák Vít Bárta.

Z článku -mot- v Motejlek.com vybíráme:

Věci veřejné jsou opravdovou korupční stokou. Každý týden, kdy tato děsivá partaj sedí ve vládě, ohrožuje finanční a morální stabilitu České republiky. Premiér Nečas sice vyhodil ministry Bártu a Johna, tedy hlavní dva představitele VV, stranu ale nadále nechá řídit resorty, kterými protékají stovky miliard korun.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
3. ledna 2012 v 9:54  

A spočítejte si, jak je to finančně s tím Baumrukovým projektem. Pokud by avizované peníze měly dostat školy, vychází na jednu ZŠ či SŠ asi 100 000 Kč. Myslíte, že se dostanou až k nim? No já tedy ne. Většina půjde na mediální masáž a školy dostanou předražené florbalové hokejky, které se budou lámat.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.