Přečtěte si: Apple mění učebnice a eknihy, budou interaktivní a každý je bude moci tvořit zdarma Apple v New Yorku představil elektronické učebnice pro iPad a aplikaci, pro tvorbu interaktivních elektronických knih, která bude dostupná zdarma. Možnost tvorby Apple omezil na počítače Apple, pro Windows ani Linux aplikace není.

čtvrtek 19. ledna 2012 ·

Apple v New Yorku představil elektronické učebnice pro iPad a aplikaci, pro tvorbu interaktivních elektronických knih, která bude dostupná zdarma. Možnost tvorby Apple omezil na počítače Apple, pro Windows ani Linux aplikace není.

Z článku Otakara Schöna v iHNED.cz vybíráme:

Aplikace iBooks Author pro tvorbu učebnic i jiných typů elektronických knih bude dostupná, stejně jako první učebnice, už dnes. Aplikace samotná bude bezplatná a podporuje vkládání 3D modelů, fotogalerií, dotazníků s vyhodnocením. Knihy lze přímo z aplikace publikovat v obchodě iBook Store a aplikace nabídne i možnost automaticky aktualizovat již publikované knihy.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
19. ledna 2012 v 21:39  

Tak... takovou aplikaci má holt uživatel předplacenou v poplatku za "stabilní operační systém", který je přibližně ve výši 50% ceny počítače Apple. Vzhledem k rozšíření těchto superpočítačů v ČR předpokládám opravdu velký úspěch :-)

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.