Odpověď MŠMT na petici pedagogů k provozu RVP.CZ

pondělí 23. ledna 2012 ·

 Odpověď zaslal 1. náměstek ministra školství, mládeže a tělovýchovy Ladislav Němec dne 19. ledna 2012.
3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
23. ledna 2012 v 12:46  

Rozmazanější by ten obrázek být nemohl?

Janek Wagner řekl(a)...
23. ledna 2012 v 12:53  

Jakmile získáme kvalitnější scan, dáme ho k dispozici.

Anonymní řekl(a)...
23. ledna 2012 v 15:29  

Na nesmyslné sportovní projekty je peněz dost, ale dát na portál 5 - 10 milionů z evropských peněz, které stejně Dobeš nestíhá čerpat nemáme.

Asi tomu nerozumím.

Asi je potřeba portál zabít. Což se daří.

Ta zpráva je mimochodem přetiskem tiskové zprávy, která vyšla těsně před novým rokem.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.