Na Medaili MŠMT je možné nominovat do konce ledna

úterý 24. ledna 2012 ·

Do konce ledna lze podat nominace na Medaili Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy za významnou pedagogickou, vědeckou, sportovní nebo uměleckou činnost v oblasti školství.

Medaili MŠMT uděluje osobám (výjimečně institucím) ministr školství, mládeže a tělovýchovy jednou ročně u příležitosti Dne učitelů 28. března.

Medaile MŠMT se uděluje ve dvou stupních:

  1. stříbrná - 1. stupeň za dlouhodobou vynikající pedagogickou činnost, mimořádně záslužné nebo výjimečné činy v oblasti výchovy a vzdělávání.
  2. bronzová - 2. stupeň za vynikající pedagogickou činnost.
Jak lze nominovat?

Na adresu Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, odbor 25, Karmelitská 8, Praha 1, 110 00 je třeba zaslat písemný návrh, který bude obsahovat:
  1. Přesná označení oceňovaného (u osob jméno, příjmení, tituly, datum narození, adresa bydliště a pracoviště; u institucí jejich název a sídlo s přesnou adresou).
  2. Zdůvodnění navrhovaného ocenění.
  3. Kontakt na navrhovatele, anonymní návrhy nemohou být akceptovány.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.