Marketing pro začátečníky

úterý 31. ledna 2012 ·

3. aktualizované vydání výborné marketingové učebnice!

Publikace je určena těm, kteří s marketingem začínají, ať jde o budoucí marketing manažery nebo i zaměstnance malé firmy, ale také studentům podnikatelských, obchodních a ekonomických fakult, jimž nabídne veškeré základy.


Dozvíte se např. jaké existují základní marketingové definice, co rozumíme marketingovým řízením a proč je v praxi důležité, jaká marketingová strategie je kdy vhodná, jak připravit životaschopný marketingový plán, co spadá pod marketingové makro- a co pod mikroprostředí, jak provést analýzu portfolia, co vše dokážeme vyčíst z chování zákazníků, nakolik je důležitá segmentace trhu a jak ji využít, proč a kdy je třeba provádět marketingový výzkum, jak pracovat s tzv. marketingovými prvky – produktem, cenou, distribucí i propagací, že vstup na zahraniční trh nemusí být ani tolik náročný, že záleží na formě a načasování i jaké jsou možnosti vyžití marketingových nástrojů a postupů ve službách a v místním rozvoji.

Ukázky stran:

Více informací o knize naleznete a knihu s 20% slevou (do 25.1.2012) zakoupíte na http://knihy.cpress.cz/marketing-pro-zacatecniky-d3.html.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.