Jaroslava Simonová: Vybrané dopady nového systému financování

sobota 17. prosince 2011 ·

Přinášíme druhou prezentaci z kulatého stolu, který se konal 15. 12. 2011 na téma: "V čem pomůže a uškodí nový systém financování českému školství?"


Prohlédněte si prezentaci Mgr. Jaroslavy Simonové, zástupkyně Asociace pro domácí vzdělávání, SKAV:


 

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
17. prosince 2011 v 19:54  

No, to jsme se toho zase dozvěděli.

Anonymní řekl(a)...
18. prosince 2011 v 16:51  

Jistě, pro zasvěcené nic nového. Ale přečtou si to rodiče a hlavně zřizovatelé škol? Těchto dvou skupin se to finančně dotkne a mělo by být vyžadováno jejich stanovisko. Bohužel je v módě "O nás bez nás".

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.