E-kniha pro vás: Building a High-Quality Teaching Profession (AKTUALIZOVÁNO)

pondělí 12. prosince 2011 ·

Kniha OECD publishing ukazuje příklady reforem, které přinesly konkrétní výsledky, a způsoby provádění změn. Čtyři kapitoly popisují získávání a prvotní přípravu učitelů, další vzdělávání učitelů, jejich podporu, kariérní a pracovní podmínky, hodnocení učitelů a zapojení učitelů v školské reformě.


Zpráva je dostupná k prohlížení online:

Building a High-Quality Teaching Profession | OECD Free preview | Powered by Keepeek Digital Asset Management

1 komentářů:

Bořivoj Brdička řekl(a)...
13. prosince 2011 v 8:14  

Nevím, proč odkazovat uzavřený zdroj žádající pro stažení registraci. Publikace je samozřejmě volně k dispozici na portálu OECD -
http://www.oecd.org/dataoecd/62/8/47506177.pdf

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.