Nadílka našich dílek 2012 – soutěž literárních sborníků

úterý 29. listopadu 2011 ·

Občanské sdružení Abeceda vyhlašuje 3. ročník soutěže literárních sborníků z mimopražských základních škol s názvem Nadílka našich dílek 2012.Podrobné informace o soutěži včetně přihlášky naleznete zde: http://www.ctenarska-gramotnost.cz/tvurci-psani/tp-soutez-sborniky/nnd-2012-vyhlaseni

Soutěž „Nadílka našich dílek 2012″ je součástí projektu „Čtenářská gramotnost a projektové vyučování”. Tento projekt byl podpořen z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR. Více informací o projektu naleznete na internetových stránkách www.abeceda-os.cz, www.ctenarska-gramotnost.cz a www.sotkoviny.cz.

Abeceda, občanské sdružení
www.abeceda-os.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.