Jan Wagner: Nenápadná smrt portálu EDU.CZ III. aneb Oživení

pátek 21. října 2011 ·

 Před dvěma týdny jsem psal o vypnutí portálu INFO.EDU.CZ a přesměrování domény na WWW.UIV.CZ v článku Nenápadná smrt portálu EDU.CZ II. Dnes jsem zjistil, že portál byl zřejmě obnoven, ale bohužel na něm žádnou novinku nenajdete.

Takže se podívejme na aktuální screenshot, který je shodný s tím, který jsme zveřejnili 30. září v článku Nenápadná smrt portálu EDU.CZ:Stránka má nyní favicon ÚIV, který má být do konce roku zrušen.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.