Dvojjazyčná kniha: Vikingské pověsti / Viking tales

pondělí 24. října 2011 ·

Další z řady dvojjazyčných knih vám pomůže zdokonalit se v anglickém jazyce.

Text si můžete zároveň číst a poslouchat v angličtině, a když něčemu nebudete rozumět, český překlad vám pomůže. Kromě příběhů naleznete v knížce i základní přehled anglické gramatiky. Příběhy o osidlování severu Evropy a posléze i amerického kontinentu dávno před Kolumbem na vás dýchnou svou tajemností i drsností.

Součástí knihy je CD, které obsahuje pohádky ve formátu MP3 namluvené rodilým mluvčím.

Více informací o knize vč. ukázkové kapitoly naleznete na http://knihy.cpress.cz/vikingske-povesti.html.

2 komentářů:

Lukáš řekl(a)...
24. října 2011 v 10:04  

Vikingské? Děláte si doufám legraci… Pro nechápavé: http://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=vikinský

Luděk Blaha řekl(a)...
24. října 2011 v 12:22  

Tak to by mne tedy nenapadlo
vikinskost jako pánskost?
Osobně bych nejspíš napsal standardní
"vikingáčské drby".

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.