Přečtěte si: Klaus: Někteří politici Věcí veřejných jsou obohacením této země

pátek 2. září 2011 ·

Vít Bárta je šikovný politik a Josef Dobeš je nejlepším polistopadovým ministrem školství. Taková byla slova prezidenta republiky Václava Klause v exklusivním rozhovoru pro Českou televizi. Podle Klause se strana Věcí Veřejných po roce působení v parlamentu stabilizuje a podařilo se jí dosadit do vládních a parlamentních pozic některé politiky, kteří jsou obohacením této země (součástí je videozáznam pořadu).


Z článku v ČeskáTelevize.cz vybíráme:

Jako další osobnost vyzdvihl Klaus místopředsedu VV a ministra školství Josefa Dobeše. "Ministr školství pan Dobeš je určitě nejlepším polistopadovým ministrem školství, kterého jsme tady zatím měli," konstatoval Klaus. Dobeš, který v posledních dnech čelil velkému tlaku ve spojitosti s odvoláním Ladislava Bátory, má i v této kauze Klausovu podporu. Ten celou kauzu považuje za zástupný útok na jeho osobu.

10 komentářů:

Charlie řekl(a)...
2. září 2011 v 9:53  

Nejdříve jsem si myslel, že je 1.4.
Potom, že se jedná o elektronickou verzi chechtacího pytlíku.
A nakonec jsem usoudil, že na tohle prohlášení lze velice dobře aplikovat větu ze známé reklamy na karlovarský MFF, kterou pronáší pan Bartoška:" To si snad někdo dělá p..."

Anonymní řekl(a)...
2. září 2011 v 11:25  

Pane prezidente, ctím Vás i Vaše názory, i když ne se všemi se ztotožňuji. Ale teď jsem z Vás úplně paf!!!!

Anonymní řekl(a)...
2. září 2011 v 11:51  

Přestože nelze nevěřit upřímnosti páně prezidentových pochval na adresu zmíněných zjevů naší politické scény, nutkání dopustit se žalovatelného výroku na adresu našeho prezidenta je tak silné, že to dá opravdu velké přemáhání nezvolat: "Král je nahý a tak není divu, že nahé prdelky ostatních kašpárků jsou mi stejně milé."

Anonymní řekl(a)...
2. září 2011 v 13:32  

Copak ten Bárta na Klause ví...? Že by přeci jen nějaké to švýcarské konto...?

poste.restante řekl(a)...
2. září 2011 v 13:43  

Tentokrát bych pana prezidenta neobviňoval.
To mu jen zlovolní novináři usekli část věty, která v nezkráceném znění měla znít:

"Ministr školství pan Dobeš je určitě nejlepším polistopadovým ministrem školství, kterého jsme tady zatím měli"
pro naši rodinu.
:-)

Anonymní řekl(a)...
3. září 2011 v 19:00  

Klaus není můj prezident a VV jsou podvodníci.

Anonymní řekl(a)...
3. září 2011 v 21:06  

19:00

Můžete ukázat na jediného politika a říci - ten není podvodník?

Luděk Blaha řekl(a)...
3. září 2011 v 23:56  

a říci - ten není podvodník

Samozřejmě že ano. My lháři ...

Anonymní řekl(a)...
5. září 2011 v 9:00  

Většina politiků VV je taková malá oblblá sekta lhářů.

Anonymní řekl(a)...
6. září 2011 v 12:56  

Opět se ukázalo, že síla svazků ABL je větší, než jsme si dosud mysleli.

Vítejte v lepších zítřcích.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.