NIDV a optimalizační proces MŠMT

pátek 1. července 2011 ·

Národní institut pro další vzdělávání byl v rámci optimalizace ostatních přímo řízených organizací MŠMT pověřen přípravnými kroky vedoucími ke sloučení tří OPŘO: NIDV, Učební středisko MŠMT ČR Richtrovy boudy a Vzdělávací a konferenční centrum MŠMT ČR Telč.Nástupnickou organizací je od 1. 7. 2011 ustanoven NIDV.

Slučování probíhá podle Opatření MŠMT č. 10690/2011 z 15. dubna 2011 v návaznosti na příkaz ministra č. 17/2011.

Činnost NIDV bude tímto krokem rozšířena o činnosti výše uvedených organizací. Prostory VKC Telč a Učebního střediska Richtrovy boudy bude NIDV využívat pro rozšíření nabídky vzdělávacích programů NIDV a nabízet k využití ostatním subjektům.


(Bližší informace na www.nidv.cz nebo v tištěné Programové nabídce II. na období září 2011 – leden 2012, která bude k dispozici na všech školách v ČR koncem srpna 2011).

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.