Mezi námi předškoláky

čtvrtek 28. července 2011 ·

Všestranná příprava dítěte do školy, 1. díl

Publikace je určena dětem k prověření jejich znalostí, schopností a dovedností před nástupem do školy, nejvhodnější je pro věk 5 až 7 roků dítěte. Knížka obsahuje úkoly potřebné k rozvoji čtení, psaní, počítání a zaměřuje se na oblast grafomotoriky, zrakového vnímání, čeči sluchového vnímání, prostorové a pravo-levé orientace, vnímání času a základních matematických představ.

Úkoly z jednotlivých oblastí se pravidelně střídají, jsou řazeny od nejjednodušších po nej obtížnější. Každá strana obsahuje motivační příběh pro děti, vysvětlení činnosti a jejího cíle pro dospělé, ilustrovaný úkol pro dítě; závěrečnou dvoustranu informací pro dospělé.


Publikace obsahuje:
1. pracovní listy vytvářející ucelený systém předškolní průpravy pro děti ve věku 3 až 5 let. Pomocí listů se rozvine:
  • kreslení, koordinace ruky a oka
  • rozumové schopnosti a řeč
  • sluchové a zrakové vnímání
  • předčíselné a matematické představy
  • orientace v prostoru a čase
2. metodický návod pro dospělé.

Více informací o knize vč. ukázkové kapitoly naleznete na http://knihy.cpress.cz/mezi-nami-predskolaky-d2.html.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.