1001 tipů a triků Microsoft Word 2007/2010

úterý 26. července 2011 ·

Sbírka toho nejlepšího, co se můžete o Wordu 2007/2010 v češtině dozvědět

Pracujete s Wordem intenzivně, a přesto máte pocit, že vám v něm spousta věcí uniká? Nemáte čas ani chuť číst klasické příručky, potřebujete jen konkrétní, přesně cílené rady? Nebaví vás prokousávat se haldou balastu pro začátečníky, chcete jít do hloubky přímo k jádru problému?
S rozsáhlou sbírkou pečlivě vybraných tipů se brzy stanete ve Wordu skutečnými mistry. Postupy jsou přehledně setříděné podle tématu a obtížnosti, takže ihned vyhledáte právě ten, který zrovna potřebujete. Ať už pomocí Wordu vyřizujete hromadnou korespondenci, píšete rozsáhlou práci, nebo vytváříte formuláře, vždy v knize naleznete něco, díky čemu bude vaše práce rychlejší a efektivnější.


S knihou se mimo jiné naučíte:
  • Seskupit objekt a jeho titulek v textovém poli
  • Vytvořit více odkazů na jedinou poznámku pod čarou
  • Vynutit si sledování změn a ty následně sloučit do jediného dokumentu
  • Oživit vložené tabulky pomocí vzorců a grafů
  • Vytvořit a náležitě zabezpečit formulář určený pouze pro tisk
  • Vygenerovat seznam objektů na základě použitého stylu
  • Kopírovat a třídit styly mezi dokumenty pomocí Organizátoru
  • Vkládat do dokumentu zástupné texty, úzké a nedělitelné mezery
  • Vyhledat duplicitní položky v seznamu příjemců
  • Vytvořit makro, které se bude spouštět automaticky spolu s Wordem
Na přiloženém CD naleznete zdrojové soubory k jednotlivým tipům v knize, 60denní zkušební verzi Microsoft Office 2010 a užitečné doplňky, aplikace, šablony, klávesové zkratky a odkazy, s jejichž pomocí můžete získané dovednosti ve Wordu dále rozšířit.

Více informací o knize vč. ukázkové kapitoly naleznete na http://knihy.cpress.cz/1001-tipu-a-triku-microsoft-word-20072010.html.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.