Výstup z odborné diskuze k projektovým záměrům připravovaných Individuálních projektů národních

čtvrtek 23. června 2011 ·

Dne 20. června 2011 proběhla v prostorách MŠMT odborná diskuze k projektovým záměrům připravovaných Individuálních projektů národních, které budou předloženy v rámci plánované výzvy v oblasti podpory 3.2 OP VK - Podpora nabídky další vzdělávání.Představeny byly následující projekty:

Podpora procesů uznávání - UNIV 3
ANOTACE IPn UNIV3.pdf
PPT - UNIV3.pdf


Rozvoj činnosti škol - UNIV 4
ANOTACE IPn UNIV4.pdf
PPT - UNIV4.pdfPředvídání kvalifikačních potřeb trhu práce - PŘEKVAP 
ANOTACE IPn PŘEKVAP.pdf
PPT - PŘEKVAP.pdf


Kariérové poradenství – podpora dalšího vzdělávání
ANOTACE IPn Kariérové poradenství.pdf
PPT - Kariérové poradenství.pdf

 
Společným jmenovatelem všech projektů je jejich orientace na oblast dalšího vzdělávání.

Zápis.pdf
Prezenční listina.pdf

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.