11.-14. 7.: Letní intenzivní škola v Brně

sobota 4. června 2011 ·

Asociace metodiků AMATE ve spolupráci s British Council připravila pro metodiky anglického jazyka a školitele učitelů intenzivní kurz rozvoje lektorských dovedností.

Kurz je určen pro metodiky, školitele, lektory, trenéry  nebo učitele, kteří mají do budoucna zájem se připravit pro výkon těchto činností. Kurz se bude konat ve dnech 11.-14. července 2011 v školícím středisku v Šlapanicích u Brna.

Naučíte se, jak adaptovat aktivity pro potřeby školení, jak motivovat účastníky, jak získat efektivní zpětnou vazbu. Budeme se věnovat problémům a výzvám každého školitele a hodnocením výukových materiálů.
Přihlásit se může vážný zájemce prostřednictvím  registračního formuláře a zasláním motivačního dopisu (max. 1 A4) do 20.6.2011. přihlášku najdete na http://www.britishcouncil.org/cz/czechrepublic-projects-english-language-outreach.htm.

Akreditace MŠMT čj.10954/2011-25-158.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.