Profesionál v práci, amatér v soukromí?

pondělí 30. května 2011 ·

Jak podávat špičkový výkon v práci a zároveň vést kvalitní osobní život.

Co je třeba k tomu, aby člověk v dnešní době mohl žít spokojený a šťastný život, aby si zachoval stabilitu, klid, bojovnost a optimismus? Z čeho pramení úspěch šťastného partnerského vztahu? Jakým způsobem lze získat čas a sílu a s nimi také maximum osobní svobody?


V knize Profesionál v práci, amatér v soukromí najdete odpověď na uvedené otázky. Günter F. Gross, klasik mezi autory v oblasti rozvoje byznysu, nabízí množství rad a tipů, díky nimž sladíte svůj pracovní a soukromý život. Tisíce nadšených čtenářů s pomocí této knihy dosáhly většího úspěchu, svobody a radosti ze života. Buďte mezi nimi.

Kniha obsahuje:
  • Tipy pro šťastné manželství
  • Návod na překonávání starostí
  • Systém antizloby Güntera F. Grosse
  • Program „Profesionál v soukromí“
Více informací o knize vč. ukázkové kapitoly naleznete na http://knihy.cpress.cz/profesional-v-praci-amater-v-soukromi.html.

4 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
30. května 2011 v 20:37  

Chybí mi tam kapitola o tom, jak se vůbec dožít důchodu v 70 letech a kdo mě v ČR zaměstná po padesátce. Tu by mohli asi napsat naši politici, protože jsem již pěkně dlouho neviděl staříka ve věku 70 let, který by zvládal pubertální děti ZŠ, sedmdesátiletého tesaře na budově 50 m vysoké, řidiče kamionu v tom věku,...Ignorant

Anonymní řekl(a)...
30. května 2011 v 21:35  

No jo, ale proč potom spořit na důchod v soukromých penzijních fondech, když se důchodu nedožiji ?

Anonymní řekl(a)...
30. května 2011 v 21:38  

V současném dobešovském školství, které je rozvrácené od sklepa až na půdu natáhneme brka již kolem 60.

Luděk Blaha řekl(a)...
30. května 2011 v 21:46  

natáhneme brka již kolem 60.

Tak to mě ještě čeká nejvýše jedna reforma školství. To beru, šéfe.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.