Přečtěte si: Vláda odložila projednávání novely školského zákona

čtvrtek 7. dubna 2011 ·

Kabinet Petra Nečase (ODS) odložil kvůli nepřítomnosti ministra školství Josefa Dobeše (VV) projednávání novely školského zákona. Agentuře Mediafax to ve středu uvedl nejmenovaný zdroj obeznámený s jednáním vlády.

Ze agenturní zprávy Petry Hrubé a Jana Kálala na Mediafax.cz vybíráme:

Cílem zákona je celkově zmírnit byrokratickou zátěž škol a zlepšit fungování některých prvků vzdělávací soustavy, vstoupit v platnost by měl od 1. září letošního roku.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
7. dubna 2011 v 16:20  

To je fajn, že na schůzi vlády s tímto programem nepřijde ministr školství... Kdepak asi byl...

Anonymní řekl(a)...
9. dubna 2011 v 10:00  

Koukal se do obálek, co mu Vítek doporučí.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.