Vyhraj peněženku s ISIC Awards

úterý 1. března 2011 ·


Každoroční  volba ISIC Awards je konečně  tady. Každý sám za sebe máte možnost určit, kdo se stane králem benefitů za rok 2010. Kdo si zaslouží stát na místech vítězů a být tím, kdo nabízel v loňském roce tu nejvíc cool slevu? Čí benefit využíváte nejčastěji? A jaká sleva Vás naopak nechává chladnými? Hlasujte právě teď, kdo získá ocenění ISIC Awards 2010. A třeba i vyhrajete.


Užíváte si studentského života a karta ISIC Vám pomáhá. Stala se už Vaší součástí  a to nejen ve škole, ale také ve volném čase – jednoduše řečeno, používáte ji jako každodenního pomocníka v běžném životě, protože benefitů je opravdu hodně. Čím více kartu ISIC využíváte, tím více šetříte. A protože Vy jste těmi, kterým karta ISIC slouží, budeme rádi, když nám řeknete i o benefitech, které v naší nabídce chybí a které byste rádi využívali.

Chystáme pár novinek, proto nás zajímá každý názor. Díky anketě, která je připravena zde, se můžete jednoduše vyjádřit ke všemu. Pomůžete nám zjistit, jaké je celkové povědomí nejen o benefitech, ale i o kartě ISIC jako takové - co zlepšit, kde přidat, co už znáte jako své boty, prostě všechno. Dotazník zabere jen pár minut a navíc každá 10. odpověď je odměněna stylovou peněženkou od Loap.

Nikdo nám nedá lepší odezvu, než Vy, proto si Vašeho času u vyplňování dotazníku opravdu vážíme.

Váš ISIC tým.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.