Konference Počítač ve škole 2011 se zaměří na zapojení ICT do života školy, on-line aplikace a přírodovědné předměty

čtvrtek 3. března 2011 ·

Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami v Novém Městě na Moravě uspořádá  ve dnech 19. až 21. dubna 2011 osmý ročník celostátní konference učitelů ZŠ a SŠ Počítač ve škole.

Hlavními tématy letošního ročníku budou systematická podpora zapojení ICT do života školy, on-line aplikace využitelné ve výuce i pro organizaci výuky a ICT podpora experimentů v přírodovědných předmětech. Podrobnější informace najdete na webu konference: http://www.pocitacveskole.cz

Hlavní  tematické okruhy 8. ročníku konference:

  • Matematika a její aplikace (ICT ve výuce matematiky)
  • Informační a komunikační technologie (multimediální a projekční technika, internet, e-learning, počítačová síť, programování)
  • Člověk a příroda (ICT ve výuce fyziky, chemie, biologie a zeměpisu)
  • Průřezová témata (multimédia, mediální výchova, environmentální výchova, multikulturní výchova atd.)

Komu je letošní  ročník konference určen?

  • ředitelům škol, ICT koordinátorům a metodikům
  • učitelům informatiky
  • učitelům matematiky a přírodovědných předmětů (zejména fyziky, chemie, biologie, zeměpisu)
  • firmám působícím v sektoru školství

Převážná část konferenčního času bude věnována přednáškám a workshopům, v nichž budou učitelé základních, středních i vysokých škol prezentovat různé možnosti využití ICT ve výuce. Vystoupí také zástupci firem dodávajících software a počítačovou techniku. Zájemci o přednášku nebo workshop mohou svá vystoupení přihlásit nejpozději do 25. března 2011.

Srdečně zveme všechny učitele, kteří chtějí získat inspiraci na využití ICT ve výuce, setkat se osobně s kolegy nebo sami přispět vlastními nápady.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.