Šotkoviny - webový portál pro žáky ZŠ

pátek 18. února 2011 ·

Občanské sdružení Abeceda zprovoznilo internetovou stránku pro žáky z mimopražských základních škol Šotkoviny. Učitelé prvního i druhého stupně zde mohou zveřejňovat zdařilá literární dílka svých žáků.

Webový portál Šotkoviny (http://www.sotkoviny.cz) vznikl v rámci jedné z klíčových aktivit projektu
Čtenářská gramotnost a projektové vyučování (http://www.ctenarska-gramotnost.cz), jehož cílem je
rozvíjet čtenářskou gramotnost u žáků. Projekt je zaměřen na oblast tvůrčího psaní, mediální výchovy,
čtenářství a projektové výuky. Tento projekt byl podpořen z prostředků Evropského sociálního fondu a
státního rozpočtu ČR.Citujeme z anotace zveřejněné na Metodickém portálu RVP.CZ, který tomuto webu přidělil 4 z 5 hvězdiček:

„Webové stránky jsou po vizuální i funkční stránce vytvořeny velmi přehledně a zábavně. Na tomto webu
najdou učitelé dílka žáků, se kterými mohou pracovat ve svých hodinách. Také mohou posílat povedené
texty a ilustrace svých žáků ke zveřejnění.“ (http://odkazy.rvp.cz)
1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
18. února 2011 v 0:44  

http://odkazy.rvp.cz/odkaz/z/6223/SOTKOVINY---WEBOVY-PORTAL-PRO-ZAKY-ZS.html

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.