Učebnice současné italštiny, 1. díl

pondělí 8. listopadu 2010 ·

Učebnice současné italštiny, 1. díl je určena všem zájemcům o získání základů italského jazyka, po jejím zvládnutí dosáhnete úrovně B1 Evropského referenčního rámce. Cílem učebnice je naučit vás číst a porozumět italskému textu, komunikovat s rodilými mluvčími písemnou i ústní formou, seznámit vás s některými italskými zvyklostmi.

Každá lekce obsahuje:

  • úvodní dialogy nebo souvislý text
  • slovníček – výrazy a fráze spojené s vybranými konverzačními okruhy
  • gramatický výklad
  • cvičení
  • informace o reáliích současné Itálie
  • opakovací testy
Na konci knihy naleznete:
  • přehled nejčastěji užívaných předložek a předložkových výrazů
  • přehled nepravidelných sloves
  • klíč ke cvičením
  • souhrnný italsko-český a česko-italský slovník
Nedílnou součástí učebnice je audionahrávka na 3 CD namluvená rodilými mluvčími z různých italských regionů, najdete zde řadu živých dialogů. Nahrávka napomůže utvrzení slovní zásoby, procvičení výslovnosti a schopnosti lépe porozumět mluvenému projevu.

Více informací o knize nalzenete na http://knihy.cpress.cz/KEJ268.

Kniha rovněž vyšla ve verzi s MP3 s prodejním kódem KEJ269.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.