Tomáš Pavlas: Model cyklických revizí RVP

pátek 19. listopadu 2010 ·

Prezentace z kulatého stolu Stálé konference asociací ve vzdělávání (SKAV) 21. 10. 2010 na téma „Koncepce a principy revizí a změn kurikula“.

1 komentářů:

Pavel Laskavec řekl(a)...
19. listopadu 2010 v 7:57  

Opět neuvěřitelná sračka, kterou umí definovat průměrný středoškolský student. Začínám mít pocit, že státní úředníci z pedagogické branže se rekrutovali s poklonkujících idiotů. To, co vy teď objevujete, se probíralo mezi učiteli od počátku reformy. Byli jste hluší.
A teď jste k tomu navíc slepí. Bojíte se o svá teplá, drahá, zbytečná místečka. A tak potíte jednu blbost za druhou.
Copak nechápete, že ta reforma není možná bez
REKONSTRUKCE pedagogických fakult
ZRUŠENÍ ČŠI
ODMĚŇOVÁNÍ pracovníků NUOV a VUP podle měřených hodnot.
Jinak píšete naprosto zbytečné věci a my je platíme. Vy Kolumbové jedni...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.