NÚOV: Zpráva o nezaměstnanosti čerstvých absolventů škol ke konci září 2010

neděle 7. listopadu 2010 ·

V posledních dvou letech došlo z důvodů hospodářské recese k velkým změnám na pracovním trhu, čímž se zhoršila situace také mladých uchazečů o práci. Tato zpráva obsahuje informace o vývoji počtu nezaměstnaných čerstvých absolventů škol na trhu práce v podrobném členění dle úrovní dosaženého vzdělání a dle vybraných skupin oborů vzdělání. Uvedená data jsou zaměřena především na meziroční změny počtu nezaměstnaných čerstvých absolventů škol a srovnání těchto hodnot mezi dubnovými a zářijovými hodnotami.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.