ČŠI: Inspekční hodnocení školních vzdělávacích programů

úterý 2. listopadu 2010 ·

V předkládané tematické zprávě poukazuje Česká školní inspekce především na přínosy a rizika tříletého vývoje kurikulární reformy v oblasti zpracování školních vzdělávacích programů (ŠVP) v návaznosti na schválené rámcové vzdělávací programy (RVP). Zpráva je souhrnem poznatků a výsledků analýz z inspekčních zjištění, získaných kombinací kvantitativních a kvalitativních údajů ze všech forem inspekčních činností v období 2007 až 2010. Součástí zprávy jsou přílohy a tabulkové přehledy údajů z inspekční databáze pro odbornou veřejnost.
1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
8. listopadu 2010 v 19:10  

Dá se ten soubor nějak snadno uložit nebo vytisknout? Od doby, kdy Česká škola přešla na Google.doc, jsem dost bezradný uživatel...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.