Týdeník ŠKOLSTVÍ: Srovnávací zkoušky na základních školách

čtvrtek 21. října 2010 ·

Rozhovor ministra školství Josefa Dobeše o systému srovnávání kvality vzdělávání ze dne 20. října 2010.

1 komentářů:

Luděk Blaha řekl(a)...
21. října 2010 v 13:56  

Jestli se bude někdy něco celoplošně testovat, trvám na tom, aby to byl především můj předmět.
Nebo budu muset zamykat dveře, jinak mi utečou.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.