Michaela Tomková: Adorable Adora?

čtvrtek 14. října 2010 ·

Dnes trinásťročná Adora Svitak má za sebou neuveriteľnú kariéru ako autorka, učiteľka, poetka a aktivistka.

1 komentářů:

martin Rusek řekl(a)...
18. října 2010 v 9:43  

Dobrý den, vespolek.
Nějak nesdílím nadšení nad touto slečnou.

Její verbální projev je nepřirozený, její argumenty by se snad dali porovnat s rétorikou feministek, jen v zájmu dětí. Ano, technologie jí usnadnila psaní, ale co by mělo čtenáře nadchnout? Pouze další manipulátor s masou posluchačů, který si pro svoje textyy vybral nezletiléhi prezentera. Ano, tak její projev působí.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.