Vladimíra Karlová: Soustředění se v éře internetu

pondělí 28. června 2010 ·

V minulém čísle časopisu Respekt v článku Na hladině autor Petr Kočí předkládá polemiku na téma „Soustředění se v éře internetu stává luxusním zbožím“. Autor se zamýšlí nad přínosem multitaskingu, tedy možností „překlikávat“ a pohybovat se ve větším množství otevřených oken a záložek, a to jak v počítači tak nyní i v mobilním telefonu. Obsah se sice vztahuje k pracovnímu a nikoliv školnímu prostředí, ale jsem přesvědčena, že tato problematika se dá zevšeobecnit.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.