Barevný svět Google – Miluji fotbal: Hlasujte o nejlepším svátečním logu

čtvrtek 3. června 2010 ·

Děti z České republiky navrhly do soutěže Barevný svět Google sváteční loga na téma Miluji fotbal. Nyní nastal čas, aby si Česko vybralo své nejlepší logo. Hlasovat můžete od 1. do 7. června.


Vítězné logo se na jeden den objeví na české domovské stránce Google a pak postoupí do mezinárodního kola soutěže. Získá tak šanci objevit se na domovských stránkách Google, kde je uvidí miliardy lidí z různých zemí světa. Vítěz obdrží skvělé ceny!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.