Andrea Patáková: Láska přes Internet pod taktovkou Google

úterý 25. května 2010 ·

Zvykli jsme si již, že Google na internetu vrtá do kde čeho. Když se ale v průběhu finálového zápasu v americkém fotbale známém jako Super Pohár, který je ve Spojených státech jednou z nejsledovanějších sportovních událostí, objevil jednoduchý, ale efektivní reklamní spot pracující s tématem lásky přes internet, bylo to docela nečekané. Ani ne tak tím, že spot ukazuje možnosti vyhledávače Google, jako spíše proto, že navíc předvádí nejnovější aplikaci zvanou Google Search Story, která má s technickými záležitostmi jen málo společného.

2 komentářů:

Unknown řekl(a)...
25. května 2010 v 19:36  

Táto aplikácia sa určite dá využiť vo vyučovaní. Viem si predstaviť sám seba, že by som Google Search Story využil ako motiváciu pre žiakov na začiatku výukového celku. Narazil som aj SearchStory, ktorá je zameraná na literatúru (Jack Kerouac).
http://www.youtube.com/watch?v=jC8ogWwZxwQ&feature=channel

martin Rusek řekl(a)...
7. června 2010 v 9:29  

Andreo, článek je opravdu povedený. Trochu mi v něm chybí propojenost s myšlenkovými mapami a větší, slovy doc. Rambouska, akcent :-) na školní využití.
Kolegyně Kely Geigner měla jistě pár nápadů, jsme ale schopní přinést i vlastní.
Rád se takové iniciativy ujmu, o tomto Google nástroji jsem nevěděl a jeho školní užití mě nadchlo, děkuju.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.