14. 4.: Veřejné slyšení v senátu ve věci nových maturit

úterý 6. dubna 2010 ·

Veřejné slyšení Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice proběhne 14. 4. 2010 od 10.00 v Jednacím sále Valdštejnského pláce "A".


Na programu jsou vystoupení PhDr. Miroslavy Kopicové, MŠMT, Ing. Pavla Zeleného, Cermat a zástupců petentů - Připomínky ke stávající formě připravované státní maturity a Připomínky ke školením - státní maturity .

Máte-li zájem účastnit se slyšení aktivně, potvrďte prosím svou účast na emailu borodacovah@senat.cz .

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
6. dubna 2010 v 11:28  

Zrušte státní maturity!
Je to absurdní nesmysl, který nemá nic společného s maturitní zkouškou. Je to byrokratický politicky motivovaný moloch, který nepřináší žádnou hodnotu !

Anonymní řekl(a)...
6. dubna 2010 v 18:53  

Svatá pravda. Peníze do škol a ne do soukromých firem!!!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.