Andrea Patáková: Vizualizace dat jako výukový prostředek budoucnosti

pondělí 8. února 2010 ·

Následující článek je možné chápat jako doplněk nedávno publikovaného Horizon Reportu 2010, který právě vizualizaci dat řadí mezi významné technologické nástroje budoucnosti v horizontu 4-5 let. Určitě bude zajímavé detailněji popsat, co se pod tímto termínem rozumí a předložit přehled nejznámějších, nejpoužívanějších či nejzajímavějších příkladů již dnes existujících nástrojů vizualizace dat, které se hodí do výuky. Nechť je tento přehled inspirací všem učitelům podněcující jejich vlastní hledání různých způsobů zapojení vizualizace do výuky.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.