18. 8.: Americký profesor bude v Americkém centru hovořit o nových médiích

pátek 12. června 2009 ·

V úterý 18. srpna od 16 hodin pořádá Americké centrum v Praze přednášku Edmunda B. Lambetha, emeritního profesora Fakulty žurnalistiky University of Missouri na téma "Hodnoty, nová média a obezřetnost veřejnosti". Profesor Lambeth přijíždí do České republiky, aby se zúčastnil Amerických dnů na Letní žurnalistické škole v Havlíčkově Brodě. Přednáška bude v angličtině se simultánním překladem.

Program akcí Amerického centra na srpen 2009

Americké centrum v Praze

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.