Odvolán ředitel CERMAT Martin Mach, jmenován opět Pavel Zelený

čtvrtek 30. července 2009 ·

V projektu nových maturit došlo k zajímavému obratu, jaké budou další kroky?
Čtěte zítra Českou školu!

5 komentářů:

bobina řekl(a)...
30. července 2009 v 16:37  

Ježíš, to je teprve 1. dubna?

Anonymní řekl(a)...
30. července 2009 v 16:41  

Mě to nepřijde jako apríl ale konečně správné rozhodnutí!

PMF řekl(a)...
30. července 2009 v 23:32  

Omlouvám svou experisivitu, ale na tohle lze říct jen jediné - politici, jděte už kurva do prdele, idioti zasraní!!!!!!

Simona CARCY řekl(a)...
31. července 2009 v 6:56  

Milý PMF, plně s tebou souhlasím. Jde jen o to, kdy se tak měl,o stát. Napadají mne jména jako Buzková, Kuchtová, Kopicová, Liška nebo zase kopicová. V resortu, kde se ministři střídají skoro tak rychle jako ve zdravotnictví je obtížné očekávat něco lepšího. Holt doktora Ratha máme jen jednoho a ten všechno chudák nestihne.
Ale já soudím, že tato oscilace struny zvané státní maturita zní dobrým tónem.

Anonymní řekl(a)...
2. srpna 2009 v 16:40  

Je to všechno komedie. Na MŠMT a v poslanecké sněmovně v podstatě proti sobě bojují dvě skupiny. Jedna skupina v Zeleném vidí na slovo vzatého odborníka a spasitele, zatímco druhou skupina oprávněně zdůrazňuje, že je to hochštapler.
Návrat Pavla Zeleného není zase takovým překvapením. Od té doby, co nastoupil Petr Roupec opět do ředitele kabinetu ministryně Kopicové, je jasné, na jakou stranu pily tenhle další hochštapler tlačil. Protože mezi ministryní a Petrem Roupcem jsou dlouholeté vazby, bylo přesvědčení ministryně, aby jmenovala Pavla Zeleného do funkce krizového managera, jen otázkou času.
V podstatě se neřeší problém státních maturit, ale bobjuje se o mocenské pozice.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.