CERMAT připravil 6. číslo Maturitního zpravodaje

čtvrtek 11. června 2009 ·

Včera byl všem středním školám s maturitou odeslán email s přiloženým 6. číslem Maturitního zpravodaje, který obsahuje aktuální informace k nové maturitě.

Články zpravodaje se zabývají hlavně tématy:

- proč nová maturita;
- školení KROK;
- projekt konzultačních seminářů (KOS);
- poslechový subtest z cizího jazyka;
- školní seznamy literárních děl;
- dotazníkové šetření mezi řediteli, učiteli a žáky SŠ;
- rámcové vzdělávací programy a profilová část maturity;
- maturitní generálka 2009.

Maturitní zpravodaj číslo 6 si můžete stáhnout zde.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.