MŠMT: Změna v RVP gymnaziálních oborů vzdělání - profilová část maturitní zkoušky

středa 20. května 2009 ·

Opatřeními ministryně školství, mládeže a tělovýchovy byl do textu RVP pro gymnázia a RVP pro gymnázia se sportovní přípravou doplněn počet povinných zkoušek profilové části maturitní zkoušky.

Opatření měnící RVP pro gymnázia Opatření měnící RVP pro gymnázia (30kB DOC)
Opatření měnící RVP pro gymnázia Opatření měnící RVP pro gymnázia (105kB PDF)

Opatření měnící RVP pro gymnázia se sportovní přípravou Opatření měnící RVP pro gymnázia se sportovní přípravou (30kB DOC)
Opatření měnící RVP pro gymnázia se sportovní přípravou Opatření měnící RVP pro gymnázia se sportovní přípravou (104kB PDF)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.