Deset doporučení pro školu 21. století podle IDEO

úterý 5. května 2009 ·

Jednou z firem, jež se pravidelně umísťují v první desítce nejvíce inovativních na celém světě, je podle časopisu Fast Company IDEO (viz The Fast Company 50 z dubna 2009). Hlavní náplní činnosti IDEO, jež má dnes pobočky na celém světě a hlavní sídlo v kalifornském Palo Alto, byl původně design průmyslových výrobků na zakázku. Od návrhu vzhledu elektroniky, zdravotnických zařízení či vesmírných přístrojů posouvá se aktivita firmy stále více k poradenství při řešení otázek spojených s prodejem a celkovou prosperitou podniku.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.