Bořivoj Brdička: Norsko zavádí maturitu na počítači

pondělí 11. května 2009 ·

Celý norský okres Nord-Trondelag (asi 6000 studentů) je v letošním roce zapojen do ověřování realizace maturitní zkoušky prostřednictvím počítače. Pokud se vše podaří, bude tento způsob brzy zaveden plošně do všech norských škol.

1 komentářů:

salda_new řekl(a)...
11. května 2009 v 14:12  

Poté, kdy všichni studenti absolvují maturitní zkoušky přímo na svých laptopech nastavených tak, jak jsou zvyklí, bude norský okres Nord-Trondelag přejmenován na Nord-Trottelland...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.