28. 4.: Přednáška Františka Dvořáka v Museu Kampa

pátek 27. března 2009 ·

Přemýšleli jste někdy nad tím, co může znamenat ten podivně vypadající obraz nebo socha, která byla v galerii zaškatulkována do sekce „moderní umění“? Nebo jste dokonce toto sousloví začali považovat za synonymum pro něco, čemu se člověk ani nemá snažit porozumět? Jste přesto ochotni dát modernímu umění ještě šanci?

Nechte si poradit od jednoho z nejvýznamnějších českých historiků umění současnosti, profesora Františka Dvořáka. „JAK SE DÍVAT NA MODERNÍ UMĚNÍ“, již zítra, v úterý 28.4. od 19.00 v Museu Kampa!

Vstupné na přednášku: 120Kč, 60Kč pro studenty, seniory a členy společnosti Přátel Musea Kampa

REZERVACE: karina.kottova@museumkampa.cz nebo 257 286 147.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.