Ocenění VÚP za modernizaci výuky

pondělí 13. dubna 2009 ·

V polovině března se v Praze v prostorách ČVÚT konal 46. ročník mezinárodního festivalu TECHFILM 2009 s mottem „Technologie pro život“ a 4. ročník mezinárodní konference EMTECH.

Cílem prestižní akce bylo propojit filmové snímky z oblasti vědy, techniky a umění se specializovaným kulturně-vzdělávacím fórem, které se kromě otázek kvality studia a uplatněním absolventů na trhu práce zabývá i významem technického vzdělávání.

Součástí bohatého programu byla soutěž výukových produktů. Čestné uznání za vytvoření významného nástroje pro modernizaci výuky získal tým Metodika z Výzkumného ústavu pedagogického v Praze.

„Poděkování za cenu patří zejména autorům a zároveň uživatelům Metodického portálu, kteří se autorsky spolupodílejí na tvorbě digitálních učebních materiálů,“ řekla Alena Černá, PR manažerka projektu Metodika, která ocenění za celý tým převzala.

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.