ČTK: Školstvím hýbaly stávky, boj o peníze, maturity a reforma VŠ

neděle 26. dubna 2009 ·

Školství, které za více než dva roky působení koaličního kabinetu Mirka Topolánka vedli dva ministři, se potýkalo se špatnou finanční situací, která vyústila ve dvě stávky. Odložily se státní maturity do roku 2010 a byla schválena jejich podoba. Úspěchem byl rozvoj školské reformy, která se přesunuje do úrovně středních škol. Návrh reformy terciárního školství ministra Ondřeje Lišky (SZ) však kritizovaly univerzity, ale i KDU-ČSL a ČSSD.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.