ČŠI: Souhrnné poznatky z hodnocení mateřských, základních a středních škol v oblasti společenskovědního vzdělávání

středa 29. dubna 2009 ·

Ve školním roce 2007/2008 získala Česká školní inspekce množství údajů vypovídajících o kvalitě výuky a postupu realizace kurikulární reformy v oblasti společenskovědního vzdělávání. Byly to především ukazatele zjišťované k dané problematice v rámci institucionálního hodnocení škol a dále při šetřeních zaměřených tematicky na výuku společenských věd. Inspektoři shromažďovali údaje v 598 mateřských, základních a středních školách.

Tématická zpráva (147kB PDF)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.