MŠMT: MŠMT sestavilo pracovní skupinu pro ICT

čtvrtek 12. března 2009 ·

Na MŠMT vznikl expertní tým pro oblast ICT. Pod vedením Milana Hausnera bude jeho cílem najít vhodné formy naplnění vládou schválené Koncepce rozvoje ICT ve vzdělávání 2009-2013.

Prioritou odborné skupiny je navrhnout kroky, které povedou k efektivnějšímu využití potenciálu moderních vzdělávacích technologií v rámci systémových opatření resortu školství, a to s podporou evropských strukturálních fondů, zejména prostředků Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Pracovní tým

 • Bořivoj Brdička (UK Praha, Pedagogická fakulta)
 • Jaroslav Čech (iCORD International s.r.o.)
 • Milan Hausner (ZŠ Lupáčova, Praha)
 • David Hawiger (ZŠ Hustopeče nad Bečvou)
 • Miloš Hubatka (ZŠ JUDr. J. Mareše, Znojmo)
 • Petr Chlebek (Gymn. Sokolov)
 • Vladimír Kebert (SOŠ a SOU Hořovice)
 • Dagmar Kocichová (Gymn. Hladnov, Slezská Ostrava)
 • Ondřej Neumajer (VÚP v Praze)
 • Daniel Preisler (ZŠ T. G. M., Česká Kamenice)

Konzultanti

 • Petr Chaluš (NAEP, Praha)
 • Jan Wagner (Česká škola, C Press, Brno)


MŠMT

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.